Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę bei sekti svetainių lankomumą. Daugiau informacijos

Vizija - misija - vertybės

 

Augančioje skirtingų asmenybių, tautybių ir rinkų bendrovėje, darbas kartu ir ta pačia kryptimi tampa ypač svarbiu. Mūsų pažangos pagrindas yra nuoširdi RAMIRENT kultūra, pagrįsta mūsų verslo ašimi ir varomąja jėga. Vizija ir misija mums padeda kurti tvirtesnę bendrovę, kurioje darbuotojus vienija tie patys tikslai ir bendros ambicijos.

VIZIJA

Sukurti neprilygstamą ir nenugalimą įrangos nuomos paslaugų patirtį.

                   
     

MISIJA

Sklandus aptarnavimas su šypsena.

VERTYBĖS

SKLANDUMAS

Mes dirbame kaip viena komanda, kad klientai ir kolegos mėgautųsi sklandžiu aptarnavimu: nuo užsakymo - pristatymo iki naudojimo – grąžinimo, lengvai su mumis susisiekiant ir esant tiksliam bei greitam paslaugų suteikimui.

APTARNAVIMAS

Mes teikiame neprilygstamą paslaugų patirtį mūsų klientams ir kolegoms, suprasdami jų poreikius ir parinkdami tinkamą įrangą, skirtą veiksmingai ir saugiai atlikti darbą.

ŠYPSENA

Mūsų dėka klientų ir kolegų veiduose švyti šypsnena, nes mes laikomės savo pažadų, kuriame puikią atmosferą ir užtikriname, kad kiekvienas gali grįžti namo saugiai iš darbo.