Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę bei sekti svetainių lankomumą. Daugiau informacijos

Vizija - misija - vertybės

 

Augančioje skirtingų asmenybių, tautybių ir rinkų bendrovėje, darbas kartu ir ta pačia kryptimi tampa ypač svarbiu. Mūsų pažangos pagrindas yra nuoširdi RAMIRENT kultūra, pagrįsta mūsų verslo ašimi ir varomąja jėga. Vizija ir misija mums padeda kurti tvirtesnę bendrovę, kurioje darbuotojus vienija tie patys tikslai ir bendros ambicijos.

VIZIJA

Būti pirmaujančia ir pažangiausia įrangos nuomos kompanija Europoje, nustatant etaloną pramoninėje veikloje ir klientų aptarnavime.

                   
     

MISIJA

Supaprastiname verslą teikdami "Dynamic Rental Solution" (RAMIRENT siūlo ir pavienius įrankius bei mechanizmus, ir ištiso parko pajėgumus kliento statybvietėje).

VERTYBĖS

ATVIRI

Kad būtume verti pasitikėjimo, privalome tarpusavyje, klientams ir bendrovei būti plačių pažiūrų ir atviri. Mus lengva rasti, susisiekti ir bendradarbiauti. Mes žingeidūs ir pasikliaujame savo žiniomis, tarpusavyje ir su klientais dalinamės savo žiniomis ir įžvalgomis.

PAŽANGŪS

Mes judame pirmyn, esame inovatyvūs ir kūrybingi, savo patirtį ir kompetenciją pritaikome taip, kad atitiktume naujas rinkos tendencijas ir patenkintume naujus rinkos poreikius. Siekiame būti konkurencijos priešakyje. Tikime nuolatinio tobulėjimo galia, kuri padeda įtakoti ir formuoti mus kaip verslo pionierius.

ĮSITRAUKĘ Į DARBĄ

Mes aktyviai, entuziastingai ir atsidavę sprendžiame problemas, ir tai žmones įkvepia. Darbuotojus lydi dinamiška ir versli kolektyviškumo dvasia. Nuo pat užduoties gavimo iki sprendimo įvykdymo dirbame atsidavę, rūpestingai ir profesionaliai.