Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę bei sekti svetainių lankomumą. Daugiau informacijos

Asmens duomenų tvarkymas

Dėl naujojo Bendrojo duomenų apsaugos įstatymo, kuris įsigalioja 2018 m. Gegužės 25 d., mes norėtume informuoti Jus apie tai, kaip mes naudojame ir saugome jūsų asmeninius duomenis teikiant mūsų paslaugas.

Mes labai rimtai atsižvelgiame į jūsų privatumą, ir mums svarbu, kad jaustumėtes saugiai, kai dalinatės savo asmeniniais duomenimis su mumis. Ramirent renka, apdoroja, perduoda ir skelbia asmeninius duomenis tik tikslams, išdėstytiems mūsų klientų privatumo politikoje (https://www.ramirent.lt/privacy). Ramirent saugo tik Jūsų asmeninius duomenis tiek laiko, kiek tai reikalinga privatumo politikoje aprašytiems tikslams ar taikomiems įstatymams.

Mes naudojame pagrįstas saugumo priemones (įskaitant fizines, elektronines ir administracines), kad apsaugotume asmens duomenis nuo praradimo, naikinimo, piktnaudžiavimo, neteisėtos prieigos ar atskleidimo.

Jei turite klausimų apie šiuos principus ar asmens duomenis, kuriuos tvarkome gautus iš Jūsų, prašome susisiekti su mumis adresu privacy@ramirent.lt