Pagrindinis / Produktai / Įrankiai / Matavimų įranga / IEŠKIKLIS METALO, MEDIENOS, PLASTIKO GYLIS 200MM
IEŠKIKLIS METALO, MEDIENOS, PLASTIKO GYLIS 200MM
Produktas dar neturi vertinimo
BOSCH D-TECT200C

Baterija
AA (4x)
Aptinkamos medžiagos
Plastikiniai vamzdžiai (tušti ir pripildyti vandeniu), juodieji metalai, spalvotieji metalai, mediena, kabeliai
Matavimo tikslumas
± 5,0 mm / 1 m
Maks. aptikimo gylis
200 mm
Kaina
Dienos nuomos kaina
17.00 €(su PVM 21%: 20.57 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
0.85 €(su PVM 21%: 1.03 €)
Nuomos dienos savaitėje:
6 – apmokestinamos darbo dienos ir šeštadieniai. Įrangai su motovalandų skaitikliu nuoma kaičiuojama pagal GPS sistemos duomenis.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Matavimų įranga
Įrangos kategorija: 1433012
Būkite pirmas aprašęs “IEŠKIKLIS METALO, MEDIENOS, PLASTIKO GYLIS 200MM” Atšaukti atsakymą
BOSCH D-TECT200C
BOSCH D-TECT200C
Kategorija: Matavimų įranga
Įrangos kategorija: 1433012
Produkto informacija
| Baterija | AA (4x) |
|---|---|
| Aptinkamos medžiagos | Plastikiniai vamzdžiai (tušti ir pripildyti vandeniu), juodieji metalai, spalvotieji metalai, mediena, kabeliai |
| Matavimo tikslumas | ± 5,0 mm / 1 m |
| Maks. aptikimo gylis | 200 mm |
| Matmenys (I x P x A) | 231 x 106 x 112 mm |
| Svoris | 700 g |
Vartotojo instrukcijos
Kategorija: Matavimų įranga
Įrangos kategorija: 1433012
Produkto informacija
| Kasutusjuhend |
|---|
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius II UNA centras | Laisvas |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Laisvas |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlis | Laisvas |
| Utenos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kauno įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlis | Laisvas |
| Marijampoles įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Palangos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.