Pagrindinis / Produktai / Įrankiai / Vandens siurbliai / SIURBLYS PURVO PANARD. 2″ EL. 230V 1.8KW
SIURBLYS PURVO PANARD. 2" EL. 230V 1.8KW
Produktas dar neturi vertinimo
STARING STP-1800MG

Našumas
360 L/min
Įtampa
230V
Kėlimo aukštis
25 m
Žarnos skersmuo
Ø 50 mm
Kaina
Dienos nuomos kaina
24.39 €(su PVM 21%: 29.51 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
1.22 €(su PVM 21%: 1.48 €)
Nuomos dienos savaitėje:
6 – apmokestinamos darbo dienos ir šeštadieniai. Įrangai su motovalandų skaitikliu nuoma kaičiuojama pagal GPS sistemos duomenis.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Vandens siurbliai
Įrangos kategorija: 1573680
Būkite pirmas aprašęs “SIURBLYS PURVO PANARD. 2″ EL. 230V 1.8KW” Atšaukti atsakymą
STARING STP-1800MG
STARING STP-1800MG
Kategorija: Vandens siurbliai
Įrangos kategorija: 1573680
Produkto informacija
| Našumas | 360 L/min |
|---|---|
| Galia | 1,8 kW |
| Įtampa | 230V |
| Kėlimo aukštis | 25 m |
| Žarnos skersmuo | Ø 50 mm |
| Svoris | 37,6 kg |
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus II - UNA centras | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Laisvas |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| NAkmenės įrangos sandėlis | Laisvas |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kauno įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kaunas 2 įrangos sandėlis | Laisvas |
| Alytaus įrangos sandėlis | Laisvas |
| Marijampoles įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Palangos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Telšių įrangos sandėlis | Laisvas |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.