Pagrindinis / Produktai / Statybiniai vagonėliai / Kontein.patalpa, buitinė/ofiso / PATALPA KONTEINERINĖ 3M
PATALPA KONTEINERINĖ 3M
Produktas dar neturi vertinimo
CONTAINEX 1028CO

Išorinė jungtis
400V (32A)
Matmenys (I x P x A)
3,0 x 2,44 x 2,8 m
Svoris
1350 kg
Kaina
Kaina sutartinė
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Kontein.patalpa, buitinė/ofiso
Įrangos kategorija: 3812575
Pasirinkite asmenines apsaugos priemones
Būkite pirmas aprašęs “PATALPA KONTEINERINĖ 3M” Atšaukti atsakymą
CONTAINEX 1028CO
CONTAINEX 1028CO
Kategorija: Kontein.patalpa, buitinė/ofiso
Įrangos kategorija: 3812575
Pasirinkite asmenines apsaugos priemones
Produkto informacija
| Išorinė jungtis | 400V (32A) |
|---|---|
| Matmenys (I x P x A) | 3,0 x 2,44 x 2,8 m |
| Svoris | 1350 kg |
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus II - UNA centras | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius HUB | Laisvas |
| Vilnius centrinis sandėlis | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlis | Laisvas |
| Marijampoles įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlis | Laisvas |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.