Pardavimų skyrius

Eligijus Baikauskas

nuomos direktorius

mob. +370 610 00285

el.paštas eligijus.baikauskas@ramirent.lt

Skirmantas Vansevičius

komercijos direktorius

mob. +370 613 78198

el. paštas skirmantas.vansevicius@ramirent.lt

Pastolių ir klojinių skyrius

Michailas Fofonovas

pastolių produkto vadovas

mob. +370 665 17221

el.paštas michailas.fofonovas@ramirent.lt

Artūras Majaras

klojinių produkto vadovas

mob. +370 615 40733

el.paštas arturas.majaras@ramirent.lt

Justas Vajinskis

pastolių pardavimų vadybininkas

mob. +370 612 25140

el.paštas justas.vajinskis@ramirent.lt

Greta Kovzoniene

klojinių pardavimų vadybininkė

mob. +370 612 90860

el. paštas greta@ramirent.lt


Vilniaus regionas

Agnė Sakalauskaitė

pardavimų vadybininkė

mob. +370 682 29618

el.paštas agne.sakalauskaite@ramirent.lt

Juozas Šnioka

pardavimų vadybininkas

mob. +370 620 86573

el.paštas juozas.snioka@ramirent.lt

Dovidas Jonušas

pardavimų vadybininkas

mob. +370 665 21464

el.paštas dovidas.jonusas@ramirent.lt


Kauno regionas

Marius Petraška

pardavimų vadybininkas

mob.. +370 620 88796

el.paštas marius.petraska@ramirent.lt

Julius Gardauskas

pardavimų vadybininkas

mob. +370 618 88937

el.paštas julius.gardauskas@ramirent.lt


Klaipėdos regionas

Audrius Krauleidys

pardavimų vadybininkas

mob. +370 686 10309

el.paštas audrius.krauleidys@ramirent.lt

Andrius Šlepavičius

pardavimų vadybininkas

mob. +370 620 57439

el.paštas andrius.slepavicius@ramirent.lt


Šiaulių regionas

Karolis Stankevičius

pardavimų vadybininkas

mob. +370 615 41017

el.paštas karolis.stankevicius@ramirent.lt


Panevėžio regionas

Darius Bielskis

pardavimų vadybininkas

mob. +370 620 89749

el.paštas darius.bielskis@ramirent.lt