Pagrindinis / Produktai / Grunto tankinimo įranga ir vibro volai / Vibroplokštės / VIBROPLOKŠTĖ DVIKRYPTĖ 480KG
VIBROPLOKŠTĖ DVIKRYPTĖ 480KG
Produktas dar neturi vertinimo
WEBER CR7

Pado plotis
650 mm
Kuro rūšis
Dyzelinas
Kuro bako talpa
5 L
Svoris
475 kg
WEBER CR7CCD

Pado plotis
650 mm
Kuro rūšis
Dyzelinas
Kuro bako talpa
5 L
Svoris
477 kg
Kaina
Dienos nuomos kaina
72.06 €(su PVM 21%: 87.19 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
3.60 €(su PVM 21%: 4.36 €)
Nuomos dienos savaitėje:
6 – apmokestinamos darbo dienos ir šeštadieniai. Įrangai su motovalandų skaitikliu nuoma kaičiuojama pagal GPS sistemos duomenis.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Vibroplokštės
Įrangos kategorija: 1553053
Papildoma įranga ir paslaugos
Papildoma įranga ir paslaugos
Būkite pirmas aprašęs “VIBROPLOKŠTĖ DVIKRYPTĖ 480KG” Atšaukti atsakymą
WEBER CR7
WEBER CR7
Kategorija: Vibroplokštės
Įrangos kategorija: 1553053
Produkto informacija
| Pado plotis | 650 mm |
|---|---|
| Galia | 7,5 kW |
| Sutankinimo jėga | 65 kN |
| Vibravimo dažnis | 74 Hz |
| Darbinis greitis | 24 m/min |
| Kuro rūšis | Dyzelinas |
| Kuro bako talpa | 5 L |
| Matmenys (I x P x A) | 1710 x 650 x 1160 mm |
| Svoris | 475 kg |
WEBER CR7CCD
WEBER CR7CCD
Kategorija: Vibroplokštės
Įrangos kategorija: 1553053
Produkto informacija
| Pado plotis | 650 mm |
|---|---|
| Galia | 7,5 kW |
| Sutankinimo jėga | 65 kN |
| Vibravimo dažnis | 74 Hz |
| Darbinis greitis | 24 m/min |
| Kuro rūšis | Dyzelinas |
| Kuro bako talpa | 5 L |
| Matmenys (I x P x A) | 1710 x 650 x 1160 mm |
| Svoris | 477 kg |
Vartotojo instrukcijos
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus II - UNA centras | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Laisvas |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Marijampoles įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlis | Laisvas |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.