Pagrindinis / Produktai / Grunto tankinimo įranga ir vibro volai / Vibroplokštės / VIBROPLOKŠTĖ VIENKRYPTĖ 55KG
VIBROPLOKŠTĖ VIENKRYPTĖ 55KG
Produktas dar neturi vertinimo
WACKER NEUSON BPS1030AW

Pado plotis
320 mm
Kuro rūšis
Benzinas 98
Kuro bako talpa
2,5 L
Svoris
56 kg
Kaina
Dienos nuomos kaina
23.45 €(su PVM 21%: 28.37 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
1.17 €(su PVM 21%: 1.42 €)
Nuomos dienos savaitėje:
6 – apmokestinamos darbo dienos ir šeštadieniai. Įrangai su motovalandų skaitikliu nuoma kaičiuojama pagal GPS sistemos duomenis.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Vibroplokštės
Įrangos kategorija: 1552750
Būkite pirmas aprašęs “VIBROPLOKŠTĖ VIENKRYPTĖ 55KG” Atšaukti atsakymą
WACKER NEUSON BPS1030AW
WACKER NEUSON BPS1030AW
Kategorija: Vibroplokštės
Įrangos kategorija: 1552750
Produkto informacija
| Pado plotis | 320 mm |
|---|---|
| Galia | 2,6 kW |
| Sutankinimo jėga | 10 kN |
| Vibravimo dažnis | 98 Hz |
| Darbinis greitis | 17 m/min |
| Kuro rūšis | Benzinas 98 |
| Kuro bako talpa | 2,5 L |
| Kuro sąnaudos | 1,0 L/h |
| Transportavimo matmenys (I x P x A) | 600 x 320 x 663 mm |
| Matmenys (I x P x A) | 600 x 320 x 930 mm |
| Svoris | 56 kg |
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius II UNA centras | Laisvas |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlis | Laisvas |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlis | Laisvas |
| Marijampoles įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlis | Laisvas |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |




Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.