Pagrindinis / Produktai / Įrankiai / Giluminiai betono vibratoriai / AKUMULIATORINIS GILUMUNIS VIBRATORIUS 2.4M
AKUMULIATORINIS GILUMUNIS VIBRATORIUS 2.4M
Produktas dar neturi vertinimo
MILWAUKEE M18FCVN24-551

Akumuliatorius
18V
Lanksčiosios dalies ilgis
2,4 m
Vibro elemento skersmuo
Ø 25 mm
Svoris
6,5 kg
Kaina
Dienos nuomos kaina
29.90 €(su PVM 21%: 36.18 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
1.50 €(su PVM 21%: 1.81 €)
Nuomos dienos savaitėje:
6 – apmokestinamos darbo dienos ir šeštadieniai. Įrangai su motovalandų skaitikliu nuoma kaičiuojama pagal GPS sistemos duomenis.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Giluminiai betono vibratoriai
Įrangos kategorija: 1492950
Būkite pirmas aprašęs “AKUMULIATORINIS GILUMUNIS VIBRATORIUS 2.4M” Atšaukti atsakymą
MILWAUKEE M18FCVN24-551
MILWAUKEE M18FCVN24-551
Kategorija: Giluminiai betono vibratoriai
Įrangos kategorija: 1492950
Produkto informacija
| Akumuliatorius | 18V |
|---|---|
| Greitis | 12500 vpm |
| Lanksčiosios dalies ilgis | 2,4 m |
| Vibro elemento skersmuo | Ø 25 mm |
| Svoris | 6,5 kg |
Vartotojo instrukcijos
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus II - UNA centras | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Laisvas |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlis | Laisvas |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlis | Laisvas |
| Utenos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 įrangos sandėlis | Laisvas |
| Alytaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Marijampoles įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Palangos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.