Pagrindinis / Produktai / Sodo priežiūros įrankiai / Aptvėrimų įrengimo įranga / SOIL AUGER CORDLESS
SOIL AUGER CORDLESS
Produktas dar neturi vertinimo
MAKITA DG001G

Akumuliatorius
40V 4,0Ah
Gręžimo skersmuo (minkšta/kieta medžiaga), max
Ø 200 mm / 150 mm
Svoris
6,8 kg
Kaina
Dienos nuomos kaina
36.00 €(su PVM 21%: 43.56 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
1.80 €(su PVM 21%: 2.18 €)
Nuomos dienos savaitėje:
7 - Visos kalendorinės dienos, įtrauktos į atsiskaitymą.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Aptvėrimų įrengimo įranga
Įrangos kategorija: 1716170
Pasirinkite asmenines apsaugos priemones
Būkite pirmas aprašęs “SOIL AUGER CORDLESS” Atšaukti atsakymą
MAKITA DG001G
MAKITA DG001G
Kategorija: Aptvėrimų įrengimo įranga
Įrangos kategorija: 1716170
Pasirinkite asmenines apsaugos priemones
Produkto informacija
| Akumuliatorius | 40V 4,0Ah |
|---|---|
| Greitis | 1400 rpm |
| Gręžimo skersmuo (minkšta/kieta medžiaga), max | Ø 200 mm / 150 mm |
| Matmenys (I x P x A) | 863 x 605 x 199 mm |
| Svoris | 6,8 kg |
Vartotojo instrukcijos
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius II UNA centras | Laisvas |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Laisvas |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlis | Laisvas |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlis | Laisvas |
| Utenos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 įrangos sandėlis | Laisvas |
| Alytaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Marijampoles įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlis | Laisvas |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.