Pagrindinis / Produktai / Grunto tankinimo įranga ir vibro volai / Vieno būgno volas / VIBROVOLAS 1 BŪGNO 11T
VIBROVOLAS 1 BŪGNO 11T
Produktas dar neturi vertinimo
HAMM 3411

Darbinis plotis
2,14 m
Darbinis greitis
12 km/h
Matmenys (I x P x A)
5,69 x 2,25 x 3,02 m
Svoris
11310 kg
HAMM H11I

Darbinis plotis
2,14 m
Darbinis greitis
19,4 km/h
Matmenys (I x P x A)
5,85 x 2,28 x 2,96 m
Svoris
10880 kg
Kaina
Kaina sutartinė
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Vieno būgno volas
Įrangos kategorija: 2293780
Būkite pirmas aprašęs “VIBROVOLAS 1 BŪGNO 11T” Atšaukti atsakymą
HAMM 3411
HAMM 3411
Kategorija: Vieno būgno volas
Įrangos kategorija: 2293780
Produkto informacija
| Galia | 101 kW |
|---|---|
| Vibravimo dažnis | 38 Hz |
| Išcentrinė jėga | 247 kN |
| Darbinis plotis | 2,14 m |
| Darbinis greitis | 12 km/h |
| Kuro rūšis | Dyzelinas |
| Kuro bako talpa | 290 L |
| Matmenys (I x P x A) | 5,69 x 2,25 x 3,02 m |
| Svoris | 11310 kg |
HAMM H11I
HAMM H11I
Kategorija: Vieno būgno volas
Įrangos kategorija: 2293780
Produkto informacija
| Galia | 85 kW |
|---|---|
| Išcentrinė jėga | 246 kN |
| Vibravimo greitis | 43 Hz |
| Darbinis plotis | 2,14 m |
| Darbinis greitis | 19,4 km/h |
| Kuro rūšis | Dyzelinas |
| Kuro bako talpa | 280 L |
| AdBlue | 32 L |
| Matmenys (I x P x A) | 5,85 x 2,28 x 2,96 m |
| Svoris | 10880 kg |
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus II - UNA centras | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Marijampoles įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |


Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.