LOXAM įsigyja „JM Trykluft“ ir sustiprina savo poziciją Danijoje.

„Loxam Group“ („Loxam“) paskelbė įsigijusi „JM Trykluft A/S“ („JM Trykluft“) iš dabartinių galutinių savininkų Christiano Kannegaardo Samuelseno ir Carlo Frederiko Studierio.

JM Trykluft nuo 1970-ųjų aktyviai dirbo Danijoje kaip statybinės įrangos nuomos žaidėjas ir šiandien valdo 9 padalinius, esančius visoje Jutlandijoje, o parindinė būstinė Orhuse. 2020 m. „JM Trykluft“ pajamos viršijo 18 milijonų eurų ir dirbo maždaug 70 žmonių. Šis susijungimas sustiprina „Loxam“ poziciją vakarinėje šalies dalyje, kur veikla vykdoma nuo 2007 m.. Papildo savo tinklą 21 bendra gamykla ir 6 specializuotais filialais, kad sukurtų savo klientams geriausią savo klasės paslaugų tinklą.

Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pranešti apie JM Trykluft įsigijimą. Norėtume padėkoti atsidavusiems darbuotojams, pardavėjams ir kitiems kolegoms už jų tvirtą įsipareigojimą dešimtmečiais. Kartu su“ Loxam“, kuri turi daug tų pačių vertybių ir tvirtą vadovavimo būdą, JM Trykluft tęs savo sėkmę kitame lygyje“, – teigė Christianas Kannegaardas Samuelsenas ir Carlas Frederikas Studieris.

„Loxam“ prezidentas Gérardas Déprezas pridūrė: „Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti kvalifikuotą ir patyrusią„ JM Trykluft “komandą į„ Loxam Group “. JM Trykluft yra seniai įsitvirtinęs ir žinomas žaidėjas Danijoje ir valdo„ Loxam “labai gerai žinomą įrangą. Grupė ir mes galėsime pasidalinti savo patirtimi. Sujungsime jėgas, kad klientams būtų teikiamos geriausios paslaugos per išplėstą ir unikalų tinklą.

Apie LOXAM

Nr. 1 Europoje ir 4-a visame pasaulyje, LOXAM yra įrangos ir įrankių, skirtų statyboms ir viešiesiems darbams, pramonei, apželdinimui ir paslaugoms, nuomos rinkos lyderis. Apskaičiuota, kad 2020 m. pro forma pajamos siekė 2 milijardus eurų, 1050 filialų ir 11 050 darbuotojų, grupė yra įsteigta 30 Europos šalių ir turi didžiausią mašinų parką rinkoje, turėdama daugiau nei 600 000 įrenginių, kurie gali įgyvendinti ir palaikyti augančią paklausą iš įmonių, norinčių perduoti savo įrangos įsigijimą, valdymą ir priežiūrą.