Pagrindinis / Produktai / Įrankiai / Matavimų įranga / SIGNALO SIŲSTUVAS KABELIO IEŠKIKLIUI
SIGNALO SIŲSTUVAS KABELIO IEŠKIKLIUI
Produktas dar neturi vertinimo
LEICA DA220

Akumuliatorius
7,4V 15,0Ah
Darbo valandos
15h
Tinka
Sudėtingos sąlygos (šlapias molis, užpildytas gruntas, miesto aplinka)
Darbinis gylis kabeliams ir vamzdynams
0,1 - 5,0 m
Kaina
Dienos nuomos kaina
29.49 €(su PVM 21%: 35.68 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
1.47 €(su PVM 21%: 1.78 €)
Nuomos dienos savaitėje:
6 – apmokestinamos darbo dienos ir šeštadieniai. Įrangai su motovalandų skaitikliu nuoma kaičiuojama pagal GPS sistemos duomenis.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Matavimų įranga
Įrangos kategorija: 1432980
Būkite pirmas aprašęs “SIGNALO SIŲSTUVAS KABELIO IEŠKIKLIUI” Atšaukti atsakymą
LEICA DA220
LEICA DA220
Kategorija: Matavimų įranga
Įrangos kategorija: 1432980
Produkto informacija
| Akumuliatorius | 7,4V 15,0Ah |
|---|---|
| Darbo valandos | 15h |
| Indukcija | 1 W / 3 W |
| Darbo temperatūra | -20°C ...+50°C |
| Tinka | Sudėtingos sąlygos (šlapias molis, užpildytas gruntas, miesto aplinka) |
| Darbinis gylis kabeliams ir vamzdynams | 0,1 - 5,0 m |
| Darbinis gylis su zondu | 0,1 - 7,0 m |
| Apsaugos klasė | IP67 |
| Matmenys (I x P x A) | 250 x 206 x 113 mm |
| Svoris | 2,38 kg |
Vartotojo instrukcijos
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius II UNA centras | Laisvas |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlis | Laisvas |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Marijampoles įrangos sandėlis | Laisvas |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.