Pagrindinis / Produktai / Sodo priežiūros įrankiai / Kabelių montavimo įranga / KABELIO TIESIMO MAŠINA BENZININIS
KABELIO TIESIMO MAŠINA BENZININIS
Produktas dar neturi vertinimo
ECOTECH DW45

Mažiausias montavimo atstumas nuo krašto
310 mm
Kuro rūšis
Benzinas 98
Kuro bako talpa
1,4 L
Svoris
52 kg
Kaina
Dienos nuomos kaina
72.10 €(su PVM 21%: 87.24 €)
Ramirisk apsaugos dienos kaina (privaloma):
3.61 €(su PVM 21%: 4.36 €)
Nuomos dienos savaitėje:
7 - Visos kalendorinės dienos, įtrauktos į atsiskaitymą.
Pridėkite produktą į krepšelį
Kategorija: Kabelių montavimo įranga
Įrangos kategorija: 1713660
Būkite pirmas aprašęs “KABELIO TIESIMO MAŠINA BENZININIS” Atšaukti atsakymą
ECOTECH DW45
ECOTECH DW45
Kategorija: Kabelių montavimo įranga
Įrangos kategorija: 1713660
Produkto informacija
| Variklis | Honda GCVx 145 |
|---|---|
| Darbinis gylis | 10 - 60 mm |
| Mažiausias montavimo atstumas nuo krašto | 310 mm |
| Darbinis greitis | 36 m/min |
| Judėjimo greitis | 2,16 km/h |
| Kuro rūšis | Benzinas 98 |
| Kuro bako talpa | 1,4 L |
| Kuro sąnaudos | 1,1 L/h |
| Triukšmo lygis | 94 dB(A) |
| Svoris | 52 kg |
Vartotojo instrukcijos
| Nuomos padalinys | Statusas |
|---|---|
| Vilniaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus II - UNA centras | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius HUB | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilnius centrinis sandėlis | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Vilniaus Vikingų nuomos pad | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Šiaulių įrangos sandėlis | Laisvas |
| N.Akmenės sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Panevėžio įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Utenos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kauno įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kaunas 2 | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Alytaus įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Marijampoles įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Kedainiu irangos sadelys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Klaipėdos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Palangos įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Telšių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Mažeikių 2 įrangos sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |
| Tauragės įrankių sandėlys | Išnuomotas. Susisiekite su nuomos punktu. |




Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.