„Ramirent 25-mečio loterija“

Akcijos „Ramirent 25-mečio loterija“ sąlygos

1. Kampaniją organizuoja Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas, Titnago g. 19, Vilnius LT-02300

reg. kodu 302431034, el.paštas info@ramirent.lt  (organizatorius).

2. Akcija pavadinimu „Ramirent 25-mečio loterija“ (akcija) vyks 2023-04-01-2023-07-13 (Akcijos laikotarpis).

3. Norint dalyvauti akcijoje, Ramirent Baltic AS Vilniaus filiale turi būti pasirašyta nuomos sutartis 2023-04-01- 2023-07-13. Klientas negali turėti mokėjimo įsiskolinimų.

4. Su kiekvienu sandoriu, atitinkančiu aukščiau nurodytas sąlygas, sutarties pasirašiusysis įgyja teisę dalyvauti akcijoje.

5. Norint dalyvauti akcijoje, nieko daugiau daryti nereikia, klientas automatiškai dalyvaus loterijoje, jei bus įvykdytos anksčiau nurodytos sąlygos.

6. Klientas akcijoje gali dalyvauti kelis kartus, o kiekviena sąlygas atitinkanti nuomos sutartis dalyvaus prizų traukime.

7. Kampanijos prizinį fondą sudaro:

 1. 5x Ramirent firmines gertuvės;
  1. 5x kuprinės;
  1. 5x daugiafunkciniai įrankiai;
  1. 5x nešiojami belaidžiai JBL garsiakalbiai;
  1. 5x sportiniai laikrodžiai Garmin Forerunner 45.
  1. 5x bilietai į Kauno Žalgirio futbolo rungtynes ​​dviems.

Burtų traukimas įvyks 2023-07-13.

9. Prizų laimėtojų vardai bus paskelbti socialiniuose tinkluose ir/ar Ramirent Baltic AS Vilniaus filialo interneto svetainėje ne vėliau kaip per penkias darbo dienas po burtų traukimo.

10. Akcijos organizatorius su laimėtoju susisieks asmeniškai ne vėliau kaip per penkias darbo dienas po burtų traukimo elektroniniu paštu arba telefonu. Laimėtojas prizą turi atsiimti sutartoje vietoje.

11. Dalyvaudamas akcijoje, dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi su akcija susijusiais tikslais ir kad jo vardas bei foto su atsiimtu prizu, būtų skelbiamas minėtuose skaitmeninės žiniasklaidos kanaluose. Akcijos organizatorius su akcija susijusius laimėtojo duomenis saugos 3 mėnesius po akcijos pabaigos. Kitų užsiregistravusių dalyvauti akcijoje asmenų duomenis, susijusius su dalyvavimu akcijoje, akcijos organizatorius saugos 2 savaites po akcijos pabaigos.

12. Organizatorius turi teisę neperduoti prizo, jeigu:

a) laimėtojas neatitinka organizatoriaus nustatytų akcijos sąlygų, įskaitant tuos atvejus, kai klientas laiku neapmokėjo nuomos sutarties sąskaitos.

b) su laimėtoju nebuvo susisiekta ne vėliau kaip per 2 savaites po burtų traukimo.

13. laimėtojas nesutinka su duomenų apsaugos tvarkymo politika ir viešinimo tvarka.

14. Loterijoje negali dalyvauti Ramirent Baltic AS Vilniaus filialo darbuotojai, asmenys, dalyvaujantys organizuojant akciją ar traukiant prizus bei jų šeimos nariai.

15. Prizas negali būti išmokamas grynaisiais ar keičiamas į kitus prizus.

16. Laimėtojui nebus kompensuojamos su prizo atsiėmimu susijusios išlaidos.

17. Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas turi teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją apie tai informuojant akcijos puslapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo dienos.

18. Šios sąlygos buvo parengtos pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus. Visi ginčai, kylantys dėl kampanijos, bus sprendžiami Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų pagrindu.

19. Visos pretenzijos, susijusios su akcija, turi būti išsiųstos Ramirent Baltic AS Viniaus filialo el. pašto adresu info@ramirent.lt  raštu per vieną (1) savaitę nuo pretenzija pagrįsto incidento su raktažodžiu „kampanijos skundas“ įvykio.

20. Visos organizatoriaus gautos pretenzijos bus peržiūrėtos ir į jas atsakyta kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo gavimo.