„Ramirent Lietuva“ įteiktas „Great Place to Work®“ sertifikatas

Praėjusiais metais tarptautinė žmogiškųjų išteklių tyrimų organizacija „Great Place To Work®“ atliko tyrimą, po kurio „Ramirent“ padaliniams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje buvo suteikti „Great Place To Work“ sertifikatai.  

„Great Place To Work“ (GPTW) yra tarptautinė sertifikavimo sistema, vertinanti įmones atsižvelgiant į darbuotojų pasitikėjimo ir palankios darbo kultūros kriterijus. Remiantis „GPTW“ modeliu, darbovietės yra vertinamos pagal penkis pagrindinius principus: patikimumas, pagarba, sąžiningumas, pasitikėjimas vienas kitu ir pasididžiavimas darbu įmonėje. Šie aspektai turėtų atsispindėti darbo kultūroje ir aplinkoje. Sertifikatas suteikiamas atsižvelgiant į  „Trust Index©“ apklausos, kurios metu vertinama 15 darbo atmosferos kokybės kriterijų, rezultatus.

Sertifikavimo proceso pagrindą sudaro apklausoje dalyvavusių darbuotojų skaičius ir įmonės atžvilgiu skirti įvertinimai. (Estija- 95 %, Latvija – 94 %, Lietuva – 89 % – palikite tik savo šalies rodiklį) darbuotojų dalyvavo apklausoje, o pasitikėjimo darbdaviu indeksas siekė (Estija -85 %, Latvija – 84 %, Lietuva – 75 % – palikite tik savo šalies rodiklį). Taigi, mūsų įmonė neabejotinai yra vienas geriausiu darbdavių pasaulyje. „Ramirent“ taip pat pasižymėjo geriausiais rezultatais tokiose kategorijose kaip pasitikėjimas vienas kitu, patikimumas ir profesinis pasididžiavimas.

„Great Place To Work®“ yra tarptautinė organizacija, kuri specializuojasi žmogiškųjų išteklių ir darbo sąlygų tyrimų srityje. Kiekvienais metais organizacija, remdamasi darbuotojų pasitikėjimo tyrimu ir valdymo praktikos auditu, įvertina daugiau nei 17000 įmonių iš beveik 170 pasaulio šalių. Apklausą sudaro daugiau nei 70 klausimų, susijusių su patikimumu, pagarba ir sąžiningumu tarp darbuotojų ir vadovų, pasididžiavimu būnant įmonės dalimi ir pasitikėjimu vienas kitu.